велопохід_ Водоспади та Скелі Сколівщини (легкий, 5 днів, 150км+)

Водоспад Кам’янка, Мертве озеро, скелі, сухий каньйон, безіменне озеро, скельний монастир, скелі Довбуша, вдп.Гуркало, Ямельницькі скелі, фортеця Тустань.складність легкий
тривалість 5 днів
відстань 150км+
набір висоти  2462 м.
сезонність квітень-жовтень
старт смт.Сколе
вартість туру 1950,00грн

 

нитка маршруту:   смт.Сколе - вдп.Камянка- Мертве озеро - скелі - с.Камянка - Сухий каньйон - безімяне озеро - скелі Довбуша - скельний монастир с.Розгірче - фортеця Тустань - руїни ГЕС - скелі с.Ямельниця - вдп.Гуркало - смт.Сколе.....

 

перший день:   Сколе церква св.Пантелеймона, далі вдп.Камянка підйом до мертвого озера, ще вище скелі острів Пасхи Стоунхендж, далі с.Камянка, пасіка п.Василя з прикольними вуликами, піднімаємось на хребет, милуємось краєвидами Сколівських Бескидів, далі сухий каньйон і спускаємось до озера де і буде перша ночівля, біля озера є загублений світ, тектонічний розлом, з чарівними скелями, в озері можна покупатись і половити рибу.

другий день:   піднімаємось на хребет, з вершини г.Тирса відкривається чарівний вид на скелі Довбуша, далі спуск по лісовозній дорозі в с.Труханів, звідти підйом до скель Довбуша. Облазивши  всі закутки скель спускаємось через с.Труханів їдемо в с.Розгірче до скельного монастиря, повертаємось до річки Стрий там зупинка на стоянку.

третій день:   їдемо в с.Н.Синевидне, піднімаємось на хребет, по дорозі зустрічаються нафтові скважини, хребтом їдемо до фортеці Тустань, культурна програма і дальше до залишків недобудованої електростанції на р.Стрий, там зупинимось на ночівлю.

четвертий день:   їдемо в с.Ямельниця, навкруги села дуже багато скельних утворень, по можливості відвідуєм всі, на останніх зупиняємось переночувати.

пятий день:   день розгрузочний, їдемо до вдп.Гуркало і далі в Сколе...

 

 

 

маршрут можна ускладнити або спростити за бажанням групи (окреме замовлення попередньо узгоджувати мінімум за 21 день)

 

в вартість входить:

 - дворазове харчування+перекуси по маршуту;

 - медична аптечка;

 - рем набір;

 - послуги механіка;

 - послуги інструктора;

 

не входить: 

 - проїзд 

 - прокат спорядження

 - прокат велосипеда

 - білети в музеї

 - різні забаганки

 
Обновлен 23 мар 2017. Создан 03 фев 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником