велосипедом по Карпатах

велоподорожі по карпатах.                                                 велосипедом по Карпатах

 

велопоходи - це  корисно

За невеликі гроші ви отримуєте максимум вражень і емоцій. Свіже гірське повітря і чистісінька джерельна вода  додадуть вам енергії на довгий час. Невеликі фізичні навантаження зміцнюють ваш організм і дають вам справжнє уявлення про те, що таке відпочинок.


 

 

велосипедні мандрівки Карпатами принесуть вам незабутні враження,море позитивних емоцій,

заряд бадьорості і велике бажання зробити це ще не один раз, незабутні краєвиди, просторі високогірні полонини, стрімкі вершини, шум водопадів, єднання з природою, а основне активний відпочинок в приємній компанії....

тепер деякі технічні моменти...

      на відміну від пішого туризму, велосипедист долає більшу відстань за одинаковий проміжок часу,

не потрібно тягнути на спині рюкзачок вагою в 20-25 кілограм, все тягне велосипед, в гору може і не набагато легше, але ще є і прямі участки і вниз набагато приємніше, необмежена кількість адреналіну, повне випробовування своїх сил.

       маршрути діляться на одноденні і багатоденні, вони можуть бути радіальними, поселяємось в готелі чи на турбазі, виїзджаємо з пункту А і тудиж повертаємось,одноденний і такий самий варіант багатоденки, цей варіант дуже цивілізований, схід і захід сонця ви зустрічаєте в томуж готелі лежачи на дивані, і за три дні все стає буденним "проснувся і на роботу", все що запамятається це умови проживання.

     варіант активного багатоденного вело походу набагато цікавіший, екстримальніший, ви живете в наметах, процес приготування їжі всім приносить море задоволення, кожен щось робить, тільки ви і природа плюс завжди приємна компанія, просинаєтесь, виходите з намету, а навкруги гори, ліс, свіже чисте Карпатське повітря, кришталева річка і відчуття безмежності...Обновлен 19 фев 2014. Создан 22 ноя 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником